درباره ما

به روح هنر احترام بگذاریم.

ژستور، در بیانی کلی، فضایی است برای معرفی، عرضه و فروش محصولات هنری و دست ساز هنرمندان ایران. هدف ما از راه اندازی این فروشگاه آنلاین، ایجاد مکانی برای گردهم آوردن آثار هنری خاص و به اصطلاح «تک» است. کلیه آثاری که در سایت فروشگاه ژستور عرضه می شود، تنها برای مشتریان این سایت طراحی و ساخته شده و امکان تهیه آن فقط در ژستور محیا است. ژستور همچنین معرفی هنرمندان جوان و ارائه نظرات و دیدگاه های آنها را در دستور کار خود دارد و امیدوار است تا این هنرمندان، با استفاده از فضای سایت، امکان حضور بهتر و نمایان تری را پیدا کنند و مدل بوم کسب و کار آنها رونق بیشتری یابد.

برنامه حمایتی:

ژستور، علاوه بر فروشگاه آثار هنری، یک شبکه مشاوره و حمایت از هنرمندان جوان نیز هست. شبکه ای که در آن مشاوره های تخصصی به هنرمندان ارائه می شود و تلاش می گردد تا آثار و تولیدات ایشان، به بهترین نحو ممکن، امکان تجاری سازی و دیده شدن داشته باشند. به عبارتی دیگر، ژستور به هنرمندان جوان کمک خواهد کرد تا با ارائه اصولی و حرفه ای محصولات خود، بتوانند کارآفرینی نموده و به کسب درآمد بپردازند و همچنین، توانایی های هنری خود را بهبود ببخشند. گفتنی است که خریداران محصولات عرضه شده در فروشگاه ژستور، ضمن بهره مندی از محصولی با کیفیت و خاص، به نوعی از هنرمندان جوان ایرانی نیز حمایت خواهند کرد.

ماموریت:

حمایت، مشاوره و گردهم آوری آثار هنری و دست ساز هنرمندان کشور و همچنین ارائه یک مدل کسب و کار حرفه ای برای تبدیل هنر به خوداشتغال زایی و کارآفرینی، از مهم ترین ماموریت های ژستور است. در این راستا، با کمک و همراهی جمعی از هنرمندان با تجربه و پیشکسوت، پا به میدان گذاشته ایم و در کنار بهره مندی از متدهای به روز بازرگانی، بازاریابی و تبلیغات در تلاش هستیم تا در راستای نیل به اهداف و ماموریت خود گام برداریم.

تضمین کیفیت:

ژستور متعهد است تا آثار هنری را در بهترین و مطلوب ترین شرایط بسته بندی و ارسال نماید. به همین دلیل و برای اطمینان خاطر مشتریان محصولات هنری، ترتیبی اتخاذ گردیده تا هر کالایی که معیوب و یا خلاف انتظار مشتری بر اساس کیفیت تاکید شده در توضیحات، ارسال شود، طی 5 روز، قابل مرجوعی است و کلیه مبالغ پرداخت شده نیز به حساب مشتری بازگردانده خواهد شد. شایان ذکر است که محصولات ارائه شده در سایت، در آتلیه ژستور عکاسی و فیلم برداری می شوند و دقیقا همان کالایی که از آن تصویربرداری شده و در سایت قرار دارد برای مشتریان ارسال خواهد شد.

همکاری:

ژستور از کلیه هنرمندان که علاقه مند به عرضه آثار و محصولات هنری خود در فروشگاه اینترنتی ژستور هستند دعوت می کند تا درخواست و نمونه ای از آثار خود را به با استفاده از این لینک برای ما ارسال نمایند. کارشناسان، متعهدند تا طی نهایت 24 ساعت از زمان ارسال ایمیل، جهت بررسی و مذاکره با هنرمندان تماس گرفته و مراحل مربوطه را انجام دهند. تلاش ژستور، ایجاد یک تعامل سازنده با هنرمندان است و این اطمینان را می دهد تا تمام تلاش خود را جهت بهینه سازی و ارائه آثار هنرمندان به بهترین و موثرترین نحو، انجام دهد.

مجوزها:

فروشگاه اینترنتی آثار هنری ژستور، مجوزهای مربوط به معرفی، فروش و عرضه محصولات هنری و نماد اعتماد الکترونیکی را از وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت کرده است. همچنین موفق به دریافت مجوزهای مربوطه از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی گردیده که کلیه آنها از سوی مراجع ذیربط قابل استعلام است.

انتقاد و پیشنهاد:

ژستور بر مبنای تعامل و همکاری شکل گرفته است. به همین دلیل معتقدیم که به عنوان یک فروشگاه آنلاین، عاری از اشکال نبوده و نخواهیم بود. اما همیشه همراهانی داریم که در کنار ما هستند و برای بهبود عملکردها به ما کمک می کنند. در این راستا از کلیه مخاطبین و هنرمندان دعوت می کنیم تا به طرق ارتباطی مختلف که در بخش «تماس با ما» اشاره شده، نظرات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارند. شکی نیست که راهکارهایی که شما ارائه خواهید کرد، چراغ راه ما خواهد بود و از تک تک آنها استفاده خواهیم کرد.