سوالات متداول

نحوه‌ ی پرداخت سفارشات به چه صورت است؟

شما می توانید از دو طریق «پرداخت آنلاین» و «پرداخت در محل» اقدام کنید.

سفارش من بعد از چند روز به دستم خواهد رسید ؟

روند کاری ما به گونه ای است که سفارشات را بین 1 تا 3 روز ارسال می کنیم و بنا به موقعیت جغرافیایی شما این زمان می تواند متغیر باشد. اما برای برخی آثار که زمان ارسال آنها متفاوت است، در بخش «توضیحات محصول» در این مورد اطلاعات کامل داده شده است.

چگونه می توانم با مجموعه ژستور همکاری کنم؟

اگر شما آثار هنری تولید می کنید و تمایل به همکاری با ژستور دارید، می توانید درخواست خود و نمونه ای از اثر را با استفاده از این لینک یا بخش «همکاری با ما» ارسال نمایید. کارشناسان ما طی نهایت 24 ساعت برای هماهنگی و ارائه اطلاعات تکمیلی با شما تماس خواهند گرفت. همچنین پیشنهاد می کنیم قسمت «درباره ما» را بخوانید تا اطلاعات بیشتری در این مورد کسب کنید.

چگونه می توانم از تخفیف های دوره ای ژستور استفاده کنم؟

با «عضویت» در سایت، می توانید از تخفیف های دوره ای محصولات ژستور که شامل تخفیف های مناسبتی، زمانی و کالایی است مطلع شوید و از آنها استفاده کنید. همچنین ژستور به صورت دوره ای، کوپن های تخفیفی را به عنوان هدیه به اعضاء خود ارائه می کند. برای این منظور پیشنهاد می کنیم در سایت عضو شوید.

هزینه ارسال به چه صورت است؟

ارسال برای سبدهای خرید بالای صدهزار تومان به تمام نقاط کشور رایگان است. برای خریدهای زیر صد هزارتومان نیز با توجه به موقعیت جغرافیایی و نحوه ارسال بین 8000 تا 13000 تومان متغیر بوده که زمان ثبت سفارش روی فاکتور شما اعمال خواهد شد و شما از مبلغ دقیق آن مطلع می شوید.

آیا برای ثبت سفارش عضویت در سایت الزامی است؟

خیر. شما می توانید بدون عضویت در سایت، محصولات خود را انتخاب و با پر کردن فرم تکمیل سفارش، خرید خود را نهایی کنید.

چگونه از اصالت و کیفیت کالای ارسالی مطمئن شوم؟

تمام محصولاتی که در سایت ارائه می شود، در آتلیه ژستور عکاسی و فیلم برداری می گردد و توسط کارشناسان، تایید کیفیت می شوند. به عبارتی دیگر شما دقیقا همان محصولی را خریداری می کنید که در سایت مشاهده می شود. همچنین برای اطمینان خاطر مشتریان، اگر محصولی در فرایند ارسال دچار نقص شود و یا کیفیت آن، پایین تر از چیزی باشد که شما انتظار داشتید، می توانید طی پنج روز محصول را مرجوع کرده و کل مبلغ به شما باز خواهد گردید.