نیهاد کاوند

نیهاد کاوند، 17 سال سن دارد و با وجود اینکه تجربه بالایی در نقاشی و خلق آثار هنری ندارد، استعداد ویژه ای در این زمینه را دارا است.

نیهاد می گویند که «هنر، بوم نقاشی تخیلاته» و برای او به نوعی فرار از واقعیت هاست. او همچنین معتقد است که آثارش از افکار و احساساتی نشات می گیرد که هیچ گاه آنها را به زبان نیاورده. نقاشی های نیهاد، نگاهی ژرف و عمیق به درون انسان ها دارد و بسته به حال و هوای مخاطب، می تواند او را درگیر خودش کند. به عبارتی دیگر، نگاه کردن و تعمق در آثار نیهاد، هیچ گاه انتها و ابتدایی ندارد و هر لحظه می تواند معنای خاصی برای مخاطب ایفاد کند.

نقاشی هایی که نیهاد آنها را خلق می کند، بیشتر ریشه در ذات انسانی دارند. او تلاش می کند تا آن چیزی که از انسان نمایان نیست را به تصویر بکشد و به مخاطب بگوید «این همان حالی است که تو داری و مخفی اش می کنی و این حال برای تمام انسان ها یکی است» البته که این هنرمند جوان ژستور می گوید که تمام تلاشش از خلق و نمایش آثارش «مبتلا کردن بیننده به احساسی است که خودش دارد»

نقاشی ها و آثار نیهاد را می توانید در بخش «نقاشی و گرافیک» ژستور پیدا کنید. شکی نیست که تمام خط و خطوط این نقاشی ها، حرف ها برای گفتن دارند و شما فقط باید شنونده خوبی باشید.

برای ورود به صفحه اختصاصی آثار نیهاد کاوند در ژستور، اینجا را کلیک کنید.